The future of US Fencing is at stake!

For transparency, fairness, and athlete support, VOTE NOW for:
(1) Maria Panyi, (2) Andrey Geva, (3) Igor Chirashnya, and (4) Sue Moheb.

Epee Miami Fencing Club

Division 1/Parafencing National Championships + April NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 23 2024-04-25

Jeff Wolfe Long Island Challenge ROC

Name Event Place Rating Earned Date
Echevarria, Axel Division II Men’s Epee (DV2ME) 12 2024-04-21
Rodríguez Morel, Cristian Division II Men’s Epee (DV2ME) 21 2024-04-21
De La Cruz, Justin Division II Men’s Epee (DV2ME) 40 2024-04-21

Magic City SYC/RJCC & Y8

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 14 Women’s Epee (Y14WE) 5 D24 2024-04-12
Carceller, Jeremias Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 50 2024-04-13
Trivulce, Ethan Youth 8 Men’s Epee (Y8ME) 5 2024-04-13
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 7 2024-04-13
Trivulce, Scarlett Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 23 2024-04-13
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2024-04-14
Trivulce, Scarlett Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 7 2024-04-14
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 24 2024-04-14

March NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 E24 2024-03-01
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 19 2024-03-02
Abad-Herrero, Kieran Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 105 2024-03-02
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 127 2024-03-02
Echeverry, Sofia Cadet Women’s Epee (CDTWE) 141 2024-03-04

Junior Olympics

Name Event Place Rating Earned Date
HERNANDEZ, SANTIAGO Junior Men’s Epee (JNRME) 165 2024-02-16
HERNANDEZ, SANTIAGO Cadet Men’s Epee (CDTME) 177 2024-02-18

Battle At The Beach 2 RYC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
HERNANDEZ, SANTIAGO Junior Men’s Epee (JNRME) 8 C24 2024-02-11
Morales, Diego Junior Men’s Epee (JNRME) 9 D24 2024-02-11
HERNANDEZ, SANTIAGO Cadet Men’s Epee (CDTME) 6 D24 2024-02-10
Morales, Diego Cadet Men’s Epee (CDTME) 19 2024-02-10
Carceller, Jeremias Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 25 2024-02-11
Echeverry, Sofia Cadet Women’s Epee (CDTWE) 5 2024-02-10
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 1 2024-02-10
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 3 2024-02-10
Abad-Herrero, Kieran Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 6 2024-02-10
Freyre, Christian Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 15 2024-02-11
Platts, Emmerson Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 16 2024-02-11
Echeverry, Sofia Junior Women’s Epee (JNRWE) 13 2024-02-11
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2024-02-11
Herold, Juliette Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 8 2024-02-11
Trivulce, Scarlett Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 9 2024-02-11
Maryahin, Sophie Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 11 2024-02-11

Fairfax Challenge ROC/RJCC/RYC & Y8

Name Event Place Rating Earned Date
Dubrovina, Irene Division IA Women’s Saber (D1AWS) 10 2024-01-19
Dubrovina, Irene Division II Women’s Epee (DV2WE) 10 2024-01-21
Dubrovina, Irene Division II Women’s Saber (DV2WS) 17 2024-01-20
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Epee (VETWE) 13 2024-01-19
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Saber (VETWS) 2 2024-01-21

The Southern RYC/RJCC/ROC (VET/D1A/DV2/TEAM)

Name Event Place Rating Earned Date
Dubrovina, Irene Division II Women’s Epee (DV2WE) 6 E23 2023-12-18
Dubrovina, Irene Division II Women’s Saber (DV2WS) 13 2023-12-16
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Epee (VETWE) 6 2023-12-17
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Saber (VETWS) 1 2023-12-16

Cobra Challenge SYC/RCC/Y8

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 9 2023-11-24
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-11-25
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 59 2023-11-26

The PeachTree Battle RYC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 1 2023-11-18
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 5 2023-11-18
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-11-19

October NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Echeverry, Sofia Division II Women’s Epee (DV2WE) 40 2023-10-26
Gaspar, Paula Division II Women’s Epee (DV2WE) 46 2023-10-26

The Bull City RJCC, RYC & Y8

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 2 2023-10-14
Carceller, Jeremias Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 22 2023-10-15
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 17 2023-10-14
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-10-15

Windy City SYC # 9/RCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 11 2023-09-30
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-10-01
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 23 2023-10-01

Daytona Duel ROC

Name Event Place Rating Earned Date
HERNANDEZ, SANTIAGO Division IA Men’s Epee (D1AME) 19 2023-09-02
De La Cruz, Justin Division IA Men’s Epee (D1AME) 36 2023-09-02
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Foil (VETWF) 5 2023-09-02
Simmons, Matthew Veteran Men’s Epee (VETME) 6 2023-09-02
Roche Garcia, Chali Veteran Men’s Epee (VETME) 10 2023-09-02
Echeverry, Sofia Division II Women’s Epee (DV2WE) 3 D23 2023-09-02
Gaspar, Paula Division II Women’s Epee (DV2WE) 11 2023-09-02
Dubrovina, Irene Division II Women’s Epee (DV2WE) 23 2023-09-02
HERNANDEZ, SANTIAGO Division II Men’s Epee (DV2ME) 19 2023-09-03
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Saber (VETWS) 3 2023-09-03
Echeverry, Sofia Division IA Women’s Epee (D1AWE) 3 D23 2023-09-03
Gaspar, Paula Division IA Women’s Epee (D1AWE) 12 2023-09-03
Dubrovina, Irene Division IA Women’s Epee (D1AWE) 29 2023-09-03
Dubrovina, Irene Veteran Women’s Epee (VETWE) 9 2023-09-03

National Championships & July Challenge (Summer Nationals)

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 296 2023-07-02
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 28 2023-07-03
Pinero, Jose Division IA Men’s Epee (D1AME) 74 2023-07-04
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 150 2023-07-06
Echeverry, Sofia Division II Women’s Epee (DV2WE) 47 2023-07-06
HERNANDEZ, SANTIAGO Division III Men’s Epee (DV3ME) 55 2023-07-07
Morales, Diego Division III Men’s Epee (DV3ME) 114 2023-07-07
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 28 2023-07-07
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 3 2023-07-08
Abad-Herrero, Kieran Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 148 2023-07-08
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 185 2023-07-08

Raleigh SJCC & Division II North American Cup

Name Event Place Rating Earned Date
Morales, Diego Cadet Men’s Epee (CDTME) 95 2023-06-04

Battle in Space City ROC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
Brilla, Anghella Division II Women’s Epee (DV2WE) 3 D23 2023-04-29
Brilla, Anghella Division IA Women’s Epee (D1AWE) 29 2023-04-30
Brilla Araya, Steffano Division IA Men’s Epee (D1AME) 11 2023-04-30

Division 1 Championships/April NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 28 2023-04-24

Motor City SYC/RCC

Name Event Place Rating Earned Date
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 8 2023-04-14
Gonzalez, Lucas Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 28 2023-04-14
HERNANDEZ, SANTIAGO Cadet Men’s Epee (CDTME) 16 2023-04-15
Gonzalez, Lucas Cadet Men’s Epee (CDTME) 35 2023-04-15
Abad-Herrero, Kieran Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 24 2023-04-16
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 26 2023-04-16
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-04-16

March NAC and Parafencing National Championships

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 18 2023-03-03
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 83 2023-03-04
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 73 2023-03-05

Junior Olympics

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 234 2023-02-18

River City Regional Rumble RYC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-02-11
Morales, Diego Cadet Men’s Epee (CDTME) 48 2023-02-11
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 19 2023-02-11

The Battle At The Beach

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2023-01-28
Abad-Herrero, Kieran Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 3 2023-01-28
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 7 2023-01-28
Gonzalez, Lucas Cadet Men’s Epee (CDTME) 24 2023-01-28
Morales, Diego Cadet Men’s Epee (CDTME) 26 2023-01-28
Gaspar, Paula Junior Women’s Epee (JNRWE) 9 2023-01-28
Echeverry, Sofia Junior Women’s Epee (JNRWE) 14 2023-01-28
Echeverry, Sofia Youth 14 Women’s Epee (Y14WE) 10 2023-01-28
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 8 E23 2023-01-29
Gonzalez, Lucas Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 18 2023-01-29
Gaspar, Paula Cadet Women’s Epee (CDTWE) 8 2023-01-29
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 5 2023-01-29
Platts, Emmerson Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 6 2023-01-29
Freyre, Christian Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 7 2023-01-29

Capitol Clash SYC/RCC

Name Event Place Rating Earned Date
Gonzalez, Lucas Cadet Men’s Epee (CDTME) 106 2023-01-15
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 5 2023-01-15
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 32 2023-01-16
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 100 2023-01-16
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 60 2023-01-14
Gonzalez, Lucas Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 103 2023-01-14

January NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Simmons, Matthew Veteran Men’s Epee (VETME) 24 C23 2023-01-07
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 50 2023-01-06

December NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 72 2022-12-12

Magic City SYC/RCC

Name Event Place Rating Earned Date
Echeverry, Sofia Youth 14 Women’s Epee (Y14WE) 3 2022-12-02
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 17 2022-12-03
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 2 2022-12-04
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 20 2022-12-04

Nashville Challenge RYC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 12 2022-10-22
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 6 2022-10-23

American Challenge South ROC/RJCC/RYC

Name Event Place Rating Earned Date
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 9 2022-09-03
Gonzalez, Lucas Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 10 2022-09-03
Horelick, Jake Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 25 2022-09-03
Echeverry, Sofia Youth 14 Women’s Epee (Y14WE) 6 2022-09-04
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 7 2022-09-04
Abad-Herrero, Kieran Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 14 2022-09-04
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 12 Women’s Epee (Y12WE) 9 2022-09-05
Platts, Emmerson Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 6 2022-09-05
Freyre, Christian Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 14 2022-09-05
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 1 2022-09-03
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 7 2022-09-04
HERNANDEZ, SANTIAGO Junior Men’s Epee (JNRME) 51 2022-09-04
Gaspar, Paula Junior Women’s Epee (JNRWE) 12 2022-09-05
Pinero, Jose Division IA Men’s Epee (D1AME) 19 2022-09-03
Echeverry, Sofia Division IA Women’s Epee (D1AWE) 19 2022-09-04
HERNANDEZ, SANTIAGO Division II Men’s Epee (DV2ME) 37 2022-09-04
Gaspar, Paula Division II Women’s Epee (DV2WE) 7 2022-09-05

USA Fencing National Championships & July Challenge

Name Event Place Rating Earned Date
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 27 2022-07-06
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 70 2022-07-10
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 110 2022-07-11

Fairfax Challenge SYC/RJCC & Y8

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 21 2022-05-15
Gonzalez, Lucas Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 35 2022-05-14

Division I and Parafencing Nat'l Championships & April NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Fernandez, Santiago Martin Division II Men’s Epee (DV2ME) 45 2022-04-23

Fortune Fencing SYC/RCC & Local Y8

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 18 2022-03-20
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 3 2022-03-18
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 27 2022-03-20

March NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Roche Garcia, Chali Veteran 70 & Older Men’s Epee (V70ME) 16 2022-03-06
Carver, Russell Veteran 70 & Older Men’s Epee (V70ME) 20 2022-03-06
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 24 2022-03-06
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 32 2022-03-06
Simmons, Matthew Veteran Men’s Epee (VETME) 54 2022-03-07
Carver, Russell Veteran Men’s Epee (VETME) 76 2022-03-07
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 56 2022-03-07

Junior Olympic Championships

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 117 2022-02-18
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 127 2022-02-20

THE TAMPA CHALLENGE RYC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 3 2022-02-05
Gaspar, Paula Cadet Women’s Epee (CDTWE) 13 2022-02-06
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 1 2022-02-06
Gaspar, Paula Junior Women’s Epee (JNRWE) 6 2022-02-05
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 3 2022-02-05
Fernandez, Santiago Martin Junior Men’s Epee (JNRME) 8 C22 2022-02-05
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 3 2022-02-05
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 21 2022-02-06
Iraheta, Mario Andres Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 11 2022-02-06

The Southern RYC/RJCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 6 2021-12-19
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 5 2021-12-18

Cobra Challenge SYC-RCC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 19 2021-11-26
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 23 2021-11-27

October NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 129 2021-10-30

Fairfax Challenge Fall RJCC/RYC

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 3 2021-10-09
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 31 2021-10-09
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 8 2021-10-10

Veteran National Championships & Vet Open NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Simmons, Matthew Veteran Men’s Epee (VETME) 32 2021-08-27
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 20 2021-08-28

July Challenge & Parafencing Nat'l Championships

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 99 2021-07-24

National Championships, Junior Olympic Championships & July NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 92 2021-07-03
Simmons, Matthew Veteran 60-69 Men’s Epee (V60ME) 22 2021-07-07
San Juan, Carlos Division II Men’s Epee (DV2ME) 63 2021-07-11
Altuve, Alejandro Division II Men’s Epee (DV2ME) 148 2021-07-11
Altuve, Alejandro Division III Men’s Epee (DV3ME) 84 2021-07-12
San Juan, Carlos Division III Men’s Epee (DV3ME) 102 2021-07-12

Fairfax Challenge Summer ROC/RJCC/RYC/VET - Reg Re-Opens 12/28

Name Event Place Rating Earned Date
Altuve, Alejandro Junior Men’s Epee (JNRME) 55 2021-06-19
Altuve, Alejandro Cadet Men’s Epee (CDTME) 48 2021-06-20
Altuve, Alejandro Division IA Men’s Epee (D1AME) 61 2021-06-18

June NAC

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 137 2021-06-06

THE ORLANDO CHALLENGE SYC & RCC Reg Opens 4/8

Name Event Place Rating Earned Date
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 9 2021-05-28
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 7 2021-05-28
Fernandez, Santiago Martin Cadet Men’s Epee (CDTME) 16 2021-05-28
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 21 2021-05-29
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 22 2021-05-29
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 38 2021-05-30
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 7 2021-05-30

Daugherty Youth Cup SYC, RJCC, ROC & VET - Reg Opens 1/4

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Division IA Men’s Epee (D1AME) 11 2021-04-10
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 12 2021-04-10
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 10 2021-04-11

THE ORLANDO CHALLENGE RYC/RJCC 2021 Reg Open 10/10

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 12 2021-03-05
Fernandez, Santiago Martin Junior Men’s Epee (JNRME) 19 2021-03-05
Altuve, Alejandro Junior Men’s Epee (JNRME) 30 2021-03-05
Carceller, Bernardita (Tini) Youth 10 Women’s Epee (Y10WE) 6 2021-03-06
Carceller, Jeremias Youth 10 Men’s Epee (Y10ME) 10 2021-03-05
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 12 2021-03-06
Fernandez, Santiago Martin Cadet Men’s Epee (CDTME) 17 2021-03-06
Altuve, Alejandro Cadet Men’s Epee (CDTME) 23 2021-03-06
Carceller, Jeremias Youth 12 Men’s Epee (Y12ME) 13 2021-03-06
HERNANDEZ, SANTIAGO Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 20 2021-03-07
Iraheta, Mario Andres Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 27 2021-03-07

Music City RYC/RJCC - Reg Opens 9/28

Name Event Place Rating Earned Date
Pinero, Jose Cadet Men’s Epee (CDTME) 8 2020-11-21
Fernandez, Santiago Martin Cadet Men’s Epee (CDTME) 9 E20 2020-11-21
Altuve, Alejandro Cadet Men’s Epee (CDTME) 25 2020-11-21
Pinero, Jose Junior Men’s Epee (JNRME) 26 2020-11-22
Altuve, Alejandro Junior Men’s Epee (JNRME) 36 2020-11-22
San Juan, Carlos Junior Men’s Epee (JNRME) 37 2020-11-22
Fernandez, Santiago Martin Cadet Men’s Foil (CDTMF) 35 2020-11-22
Iraheta, Mario Andres Youth 14 Men’s Epee (Y14ME) 21 2020-11-23